‘Şifa ve Allah’ım’ diyerek ameliyata girmişti! Hakan Hatipoğlu’nun eşinden ilk açıklama

Oyuncu ve sunucu Hakan Hatioğlu (44), geçtiğimiz ay Survivor All Star 2024’e veda etmişti. Hatipoğlu, yarışmadan elendiğinde şu ifadeleri kullanmıştı:

Hazırlıksız geldim bu sezona ve gelince büyük bir sakatlık geçirdim, dönüşte ameliyat olacağım. Elimden geleni yaptım ama performansım geceyle gündüz gibiydi. Gündüzleri başka bir Hakan, geceleri düelloda başka bir Hakan. Aradaki oyun farkını bugün 63. düello maçıma çıkarak kapattığımı düşünüyorum ama yine Survivor’dan cebimde bir sürü tecrübe ile gidiyorum.

UÇAKTAN İNER İNMEZ KIZINA SARILDI

Survivor All Star’a veda ettikten sonra yurda dönen Hakan Hatipoğlu’nu havaalanında eşi Gizem Hatipoğlu ve kızı Lila karşılamıştı. Uçaktan iner inmez kızına sarılan Hatipoğlu, hasretin sona ermesinin verdiği mutlulukla gözyaşları içinde kalmıştı.

“KÜÇÜK BİR OPERASYON”

Geçtiğimiz günlerde Bebek’te görüntülenen Hatipoğlu, “İnşallah ufak bir operasyon ile sorunu gidereceğiz. Salı günü ameliyat olacağım. Küçük bir operasyon. Sonrasında biraz dinleneceğim. Yaz yaklaşıyor, her şey yolunda” demişti.

AMELİYAT OLDU

Survivor’un sevilen yarışmacılarından Hatipoğlu, dün yaptığı paylaşımla ameliyata gittiğini duyurmuştu. Ünlü isim şu ifadeleri kullanmıştı:

Şifayı ver, şifayı ancak sen verirsin Allah’ım. Ameliyat sonrası inşallah beraberiz. Birkaç gün bana müsaade!

EŞİ AÇIKLAMA YAPTI

Hakan Hatipoğlu’nun 2011 yılından beri evli olduğu eşi Gizem Hatipoğlu, sosyal medya hesabından Survivor’dan dönen eşinin sağlık durumu hakkında sevenlerine bilgi verdi. Gizem Hatipoğlu paylaşımda: ‘Hakan’ın ameliyatı başarılı geçti çok şükür. Merak edenlere buradan duyurmuş olayım. Arayan, soran, yazan herkese teşekkür ederiz’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir